foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:356316

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
erasmus plus logoDo pierwszego wyjazdu w ramach programu Erasmus+ zakwalifikowali się następujący uczniowie: Kornelia Głowania, Adrianna Kraus, Kinga Kurczyk oraz Artur Mrozek. Uczniowie Mateusz Zawadzki, Monika Kot oraz Adam Krasoń, którzy ze względu na brak paszportu nie mogli zostać zakwalifikowani do wyjazdu do Turcji, wezmą udział w kolejnym spotkaniu zagranicznym.

Przypominamy, że w każdej chwili można wypełnić formularz zgłoszeniowy wyrażając tym samym chęć udziału w programie Erasmus+. Punkty sumują się, więc zachęcamy osoby, które nie zakwalifikowały się na pierwszy wyjazd do śledzenia informacji o projekcie na stronie internetowej szkoły i ubiegania się o udział w kolejnych spotkaniach zagranicznych.

Szczegółowe wyniki postępowania kwalifikacyjnego:

wyniki erasmus
Osoby, które przygotowywały logo oraz prezentacje multimedialne zapraszamy po odbiór nośników pamięci do pokoju nauczycielskiego.

mgr Katarzyna Kachelska
mgr Weronika Lis
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

wtorek, 25 lutego 2020
Dziś imieniny:
Cezarego, Donata

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020

2003 - 2020 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...