foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
  ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry

 tel.: 32 719 11 58


Logo rek 2012
platforma

zawodowcy

f_rosa

Panel logowania

Odwiedziło nas:Odwiedziło nas:355732

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
Sprawozdanie z realizacji planu pracy Samorządu Uczniowskiego
oraz Powiatowej Reprezentacji Młodzieży
w roku szkolnym 2014/2015
w Zespole Szkół Techniczno – Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
 
 
 1. Przygotowanie i udział w pochodzie „Gwarków” – regionalnej uroczystości w Tarnowskich Górach.
 2. Uczniowie klas drugich wzięli  udział w imprezie, zaprezentowali się    przedstawiając pomysły i przygotowali transparenty.
 3. Przygotowanie konkursu „Najpiękniejsza kartka świąteczna i stroik bożonarodzeniowy”. Prace wykonane własnoręcznie przez młodzież naszej szkoły zostały wręczone w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach na spotkaniu świątecznym. W kategorii najpiękniejsza kartka świąteczna: I miejsce – uczeń kl. IId T - Szymon Wochnik, II m. - uczennica kl. I c – Aleksandra Zborowska, III m. – uczennica kl. I c – Weronika Wiatr, w kategorii najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy: I miejsce – uczennica kl. Ic - Aleksandra Zborowska.
 4. Przygotowywanie gazetek tematycznych (wg potrzeb) w gablocie ściennej przez Samorząd Uczniowski – sekcja kulturalno - dekoracyjna.
 5. Przygotowanie dekoracji świątecznej szkoły – Samorząd Uczniowski.
 6. Przygotowanie dekoracji na uroczystą akademię z okazji Świąt Bożego Narodzenia – Samorząd Uczniowski sekcja kulturalno – dekoracyjna.
 7. Przygotowanie i przeprowadzenia poczty walentynkowej w szkole.
 8. Przygotowanie i przeprowadzenie wyborów do Samorządu Uczniowskiego.
 9. Pełnienie funkcji opiekuna Powiatowej Reprezentacji Młodzieży.
W ramach prac Powiatowej Reprezentacji Młodzieży młodzież reprezentująca naszą   szkołę wzięła udział w przedsięwzięciach:
 • W Zespole Szkół Techniczno – Usługowych w Tarnowskich Górach na "Orliku", odbyły się rozgrywki sportowe Powiatowej Reprezentacji Młodzieży zorganizowane przez naszą szkołę oraz Wieloprofilowy Zespół Szkół i Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach. 5-osobowe drużyny z dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnogórskiego rywalizowały w różnych konkurencjach, które przygotowali i oceniali nauczyciele wychowania fizycznego z Mechanika. Naszą drużynę reprezentowali:  Aleksandra Budzik, Aleksandra Gierczyńska, Radosław Mrozek, Marcin Cyprian i Daniel Żydek wywalczyli 4 miejsce (pażdziernik).
 • W Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach odbyły się warsztaty Savoir -vivre dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnogórskiego na które zaproszono opiekunów PRM , przedstawiciela Wydziału Edukacji oraz młodzież reprezentującą PRM w szkołach tarnogórskich. Uczniowie wysłuchali wiadomości dotyczących  manier  i prawidłowego zachowania się przy stole, mogli wziąć udział również w praktycznej części (listopad).
 • W Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie świąteczne, na którym młodzież naszej szkoły wręczyła własnoręcznie zrobione kartki świąteczne i złożyła życzenia świąteczno – noworoczne (grudzień).
 • 27 lutego 2015 roku w ramach prac Powiatowej Reprezentacji Młodzieży odbył się "Festiwal Twórczości Młodych" zorganizowany w Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach. Celem festiwalu było rozwijanie zdolności artystycznych uczniów, wyszukiwanie uczniów utalentowanych oraz integracja członków Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały uczennice w kategorii taniec – Patrycja Szarek z klasy IIa LO zajmując III miejsce oraz śpiew – Aleksandra Budzik z klasy Ia LO.
 • 15 – 17. 04. 2015r odbyła się wycieczka Powiatowej Reprezentacji Młodzieży na Podhale. Można było odwiedzić  termy ,,Gorący Potok” w Szaflarach, Bazylikę w Ludźmierzu  – miejsca pielgrzymek mieszkańców Podhala. Młodzież nasza zwiedziła także Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Galerię Sztuki XX wieku w willi Oksza. Ostatni dzień wycieczki spędzili w Bukowinie Tatrzańskiej w Termach.
uonet+
molnet plus

Z naszej galerii...

czytaj pl 2017 plakat

niedziela, 23 lutego 2020
Dziś imieniny:
Romany Damiana

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman
rekrutacja2019/2020

2003 - 2020 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska
Tłumaczenie na język niemicki: mgr Wioletta Szyguła

UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies. czytaj więcej...