UWAGA! Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, iż ta strona wykorzystuje technologię cookies.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II
ul. Pokoju 14, 42-600 Tarnowskie Góry
tel. sekretariat: 32 719 11 58
tel. pokój nauczycielski: 699 852 590

logo kolor

Inspektor Danych Osobowych
Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl.
01Organizacje ZZM przy współudziale m.in. Śląskiego Zakładu PKP Cargo w Tarnowskich Górach popularyzowały transport kolejowy i zawód maszynisty w ramach tzw. dni otwartych zakładu pracy.
Międzyzakładowy Związek Zawodowy Maszynistów w Tarnowskich Górach i Związek Zawodowy Maszynistów w Gliwicach z wydatną pomocą PKP Cargo Śląski Zakład Spółki w T. Górach zorganizowały taki dzień 9 września. Zaprezentowany został tabor kolejowy, m.in. Vectron EU46-508, ET41- 165, ET22-1212 oraz ST 48-50. Lokomotywy można było oglądać nie tylko od zewnątrz, ale także zapoznać się z pracą maszynisty. W kabinach lokomotyw na zainteresowanych czekali maszyniści i maszyniści instruktorzy, którzy odpowiadali na wszystkie pytania związane z ich pracą oraz budową taboru. Ponadto uczestnicy mogli poczuć się jak "prawdziwi" maszyniści podczas jazdy na symulatorze lokomotywy ET 41, udostępnionym przez Oświęcimski Klub Modelarzy Kolejowych.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodzieży licealnej, szkół zawodowych i technicznych, dzieci, a nawet przypadkowych przechodniów. Wszystkim zostały przekazane ulotki, materiały informacyjne oraz gadżety reklamowe promujące prace maszynisty.
rekrutacja2022/2023
wniosek
molnet plus
uonet+

czytaj pl 2017 plakat

poniedziałek, 28 listopada 2022
Dziś imieniny:
Lesława, Zdzisława

Partnerzy

FUNDACJA "SZTURMAN"
szturman

2003 - 2022 Copyright zstu Rights Reserved
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach
Administrator strony: mgr inż. Joanna Boguwolska